Ara:
  • Özel bakım ünitelerimiz hastane tedavisi sonlanmış ama evde bakım güçlüğü çekilen, tıbbi bakım ağırlıklı, klinik beslenmeye ihtiyaç duyan, fiziksel aktivitesi kısıtlı, felç ya da herhangi bir nedenle yatağa bağımlı olan ve özel bakım gereksinimi duyan yaşlılarımıza yöneliktir. Demans – Alzheimer hastası yaşlılarımızın bakımı kendilerine ayrılmış katlarda, o konuda uzmanlaşmış personelimizce yapılır.

  • Özel Sobem Bakım Ünitelerinde hemşirelik ve yaşlı bakım hizmetleri,24 saat kesintisiz devam eder. Kurum doktorlarımız ve konsültan hekimlerimiz,konuklarımızın tedavilerini devam ettirir ve düzenlerler.

  • Günlük ve periyodik sağlık kontrolleri düzenli olarak yerine getirilir ve kayıt altına alınır. Konuğumuzun gereksinim duyduğu tahliller ve tetkikler, yakınının izni alınarak anlaşmalı laboratuvarımızda yaptırılır.

  • Konuğumuzun fonksiyonel bağımsızlığını geri kazanmasını ve günlük yaşam aktivitelerini en üst düzeyde yapabilmesini sağlamaya yönelik, kilo ve sıvı takiplerini de içeren geriatrik bakım hizmetleri eksiksiz uygulanır.
Call Now ButtonHemen Ara